Wilki

Użytkownicy : Jest zima - 30*C wilki sobie trudno radzą w takich warunkach , brak jedzenia , muszą chodzić na farmę coś upolować co jest bardzo niebezpieczne , a teraz mało zwierząt stoi na pastwiskach , Jak mamy przeżyć ??NO JAK !? , Sokrates ,Sonya ,Zoya , Radar ,Schadwon , Hantara , BlackRose , Nevin , Kih , Lexle , Yakima . Mederatorzy -BlackRose , Hantara . Admin - Schadown


#16 2011-08-05 11:04:41

Hantara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 68
Punktów :   
Cieczka :: 5-12
Partner/ka :: Brak...
Dzieci :: Nie mam

Re: Królestwo Wilków

To był potworny dzień... a to był początek! Black Rose, przez całą naszą podróż marudziła, a to, że ja łapki bolą, a to, że nie najadła się tłustą małą krówką... Myśmy milczeli, aż do czasu, kiedy przed nami wyskoczył wilk. Nieznany jeszcze nam... - Cześć. Jestem Black Rose, a ty? - spytała wesoło Black Rose. - Zoya. - powiedział lekko zziajany wilczur (wilk). Schadown warknął. - Koleś, spoko loko! Opanuj emocje! - powiedział krytycznie. - Nie pozwalaj sobie. Z Schadown'em nie ma żartów. - burknął Schadown i potruchtał w nieznaną nam drogę. Wszystkie trzy wilki, tzw. Hantara (ja), Zoya i Black Rose siedzieli na zimnym białym puszku - popularnie zwanym śniegiem. - Co mu? - spytał zdziwiony Zoya. - Znowu gdzieś polazł, jak to Schadown. - wzruszyłam ramionami. - Prawdopodobnie ma tam jakąś ukochaną! - syknęłam. Zoya i Black Rose milczeli. Ale ta chwila nie trwała długo... Zoya stał jak posąg, zaś Black Rose zaczęła łapać językiem spadający śnieg.

***

Schadown'a nie było już od 3 dni. - Może mu coś się stało i teraz skomle? - zasmuciła się Black Rose, nie lubiała w końcu cierpienia innych wilków... - A może zabłądził? - spytałam lekko zmartwiona, ale przekonana. - Nie. Może uciekł? - zaproponował Zoya. Nam się ta propozycja nie spodobała. - Żaden wilk nie może opuścić swego stada... - zaczęłam. Black Rose dokończyła: - Chyba, że do stada wróci.
Siedzieliśmy cicho. Czekaliśmy, wyczekiwaliśmy znajomego głosu, znajomego futra... Nic!
Powoli i otrożnie wyszłam z jamy, w której siedzieliśmy. Zaczęłam biec... Raz, dwa, raz dwa, raz dwa...
moje łapki rytmicznie stukały o śniegową ziemie. Zoya i Black Rose rytmicznym krokiem podążyli w moje ślady.
Teraz było nas trio... Raz, dwa-Raz dwa! Raz... Trzy dwa! - i tak dalej... Byliśmy zmęczeni, ale wytrwale
szukaliśmy po całym lesie przyjaciela... Każdy najmniejszy zakątek. Nawet za drzewami patrzeliśmy...
Nic. Cisza. Leśna cisza... Las zapadł w sen...


Nigdy się nie boi. Jest odważna... aż za odważna! Lubi gryźć ! Bójcie się, bójcie!

Offline

 

#17 2011-08-05 11:10:18

 Schadown

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 200
Punktów :   

Re: Królestwo Wilków

pisz dalej ! Hantara trzeba to zagrać na polanie nowej DZISIAJ


Schadown zabójczy i zimny dla  innych . Samotnik nic nie ma tylko swoją watahę .

Offline

 

#18 2011-08-05 11:11:11

Hantara

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 68
Punktów :   
Cieczka :: 5-12
Partner/ka :: Brak...
Dzieci :: Nie mam

Re: Królestwo Wilków

ey przecież to książka, dlaczego wszystko to co wymyśle ...

No ale, jeśli pomysł będzie przypisany mi i będzie nagroda za pomysły (tzw. punkt reputacji) ok


Nigdy się nie boi. Jest odważna... aż za odważna! Lubi gryźć ! Bójcie się, bójcie!

Offline

 

#19 2011-08-05 12:05:13

BlackRose

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 178
Punktów :   
Cieczka :: 8-10
Partner/ka :: Brak
Dzieci :: Brak

Re: Królestwo Wilków

super! pisz dalej!


Zawsze miła i radosna, nienawidzi smutku i płaczu, bólu i strachu, nigdy nie była smutna, jest otwarta na wszystkich, trochę głupiutka i słodka :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malabs.pun.pl www.margonem.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.justynian.pun.pl